در مطلب قبلی لینک دانلود کتاب های دهم را قرار دادیم حال میخواهیم به معرفی کتاب های درسی دهم بپردازیم در واقع کتاب های درسی پایه دهم برای هر رشته ای متفاوت است اما تعدادی کتب مشترکی میان آن ها وجود دارد که مجموعا 8 تا هستند برای خواندن بررسی کتب در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لیست کتاب های درسی دهم

  1. جغرافیا
  2. آمادگی دفاعی
  3. تفکر و سواد رسانه ای - انتخابی
  4. نگارش
  5. فارسی
  6. هنر - انتخابی
  7. کتاب زبان خارجی
  8. کتاب کار زبان خارجی
جغرافیا :

همان طور که از نام این کتاب پیداست در مورد جغرافیا و مناظق جعرافیایی است و در واقع بخشی جدا شده از کتاب مطالعات اجتماعی است! 

آمادگی دفاعی: 
از بین کتاب های درسی کلاس دهم این کتاب و تعدادی از کتابها در پایه ی نهم هم وجود داشتند اما انتظار میرود بخش های مربوط به تفکر و سواد استفاده از تکنولوژی از کتاب آمادگی دفاعی حذف شود چون کتاب تفکر و سواد رسانه ای نیز در کلاس دهم وجود دارد.

تفکر و سواد رسانه ای:
این کتاب ، کتابی انتخابی از مجموعه کتاب های درسی کلاس دهم است و انتظار می رود به اموزش برخورد با اخبار و رسانه و تفکر صحیح رسانه ای بپردازد.

کتاب نگارش : این کتاب ادامه ای از کتاب نگارش کلاس نهم است
فارسی : به آموزش قواعد زبان و معرفی آثار ادبی ایران و نامداران این زمینه خواهد پرداخت

هنر : هم ادامه کتاب سال قبل است (جهت خنده : داخل کتاب سال قبل نوشته بود آیا تا به حال میوه خورده اید؟ {آخه این چه وضع تالیف کتابه} ) این کتاب نیز انتخابی است

کتاب زبان خارجی : با توجه به نیاز کشور و هر فرد به ارتباط با جهان! ما نیاز به زبان مشترک داریم و قطعا این کتاب در یادگیری زبان و تحقق این هدف در پایه دهم نقشی را ایفا خواهد کرد.

کتاب کار زبان خارجی: کتاب های درسی دهم مانند کتاب های درسی سال های قبل فرارند! و برای جلوگیری از فراموشی مطالب کتاب زبان خارجی این کتاب تهیه گشته است!

نظر شما در مورد این کتاب های درسی دهم چیست ؟ بنظر شما ایا کتاب دیگری به این لیست اضافه خواهد شد؟ یا اینکه تعدادی از این کتاب ها از لیست خارج خواهند شد؟